Szanowni Państwo!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji naukowej, która odbędzie się w dniu 11 grudnia 2020 r. Organizator – Instytut Organizacji i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie – przygotował tegoroczną edycję konferencji w formule on-line, co ma związek z bezprecedensową, trudną sytuacją epidemiczną w kraju, będącą skutkiem rozprzestrzeniania się COVID-19.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest zarządzanie organizacjami w sytuacjach kryzysowych.

Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń, a także próba wypracowania rozwiązań w zakresie zarządzania w warunkach zakłóconej działalności, w wyniku utraty kontroli, zaburzeń równowagi wewnętrznej, zagrożenia realizacji celów organizacji, pogorszenia kondycji ekonomicznej, zmniejszenia produkcji, zatrudnienia, inwestycji. Sytuacja kryzysowa może dotyczyć każdego podmiotu na rynku i w różnym zakresie determinować strategie, metody i techniki zarządzania.

Zapraszamy również – wzorem lat ubiegłych – do wzięcia udziału w dyskusji na temat współczesnych problemów, wyzwań, koncepcji i metod zarządzania, zarówno z perspektywy teoretycznej, jak i praktycznej. Szeroki zakres zagadnień, które ujęte są w tej problematyce, pozwala analizować zagadnienia dotyczące wielu aspektów zarządzania współczesną organizacją.

Miło nam również poinformować, iż jest to jubileuszowa – X edycja konferencji.

W imieniu komitetu organizacyjnego
Dr Monika Murawska