Szanowni Państwo!

Koło Naukowe Studentów „STRATEGIA” z Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania WAT (działające przy Instytucie Organizacji i Zarządzania), zaprasza na drugie wydarzenie z cyklu spotkań online z menedżerami i przedsiębiorcami.

Najbliższe spotkanie odbędzie się dn. 31.03.2021 o godzinie 16:00.

Zaproszonym Gościem będzie Pan Adrian FESTER przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w rozwoju startupów z branży internetowej. Inicjator i pomysłodawca platformy PlanujemyWesele.pl – jednego z liderów branży ślubnej w Polsce. Współtwórca MEDtube – nowoczesnej platformy edukacyjnej dla lekarzy. Współzałożyciel i twórca MEDizzy – globalnej społeczności medycznej skupiającej ponad 700,000 lekarzy oraz studentów medycyny z całego świata. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów doktoranckich Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH.

Serdecznie Zapraszamy!

Koło Naukowe Studentów „STRATEGIA”

Link do spotkania (MS Teams): Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania