Szanowni Państwo!

Koło Naukowe Studentów „STRATEGIA” z Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania WAT (działające przy Instytucie Organizacji
i Zarządzania), zaprasza na trzecie wydarzenie z cyklu spotkań online z menedżerami i przedsiębiorcami.

Najbliższe spotkanie odbędzie się dn. 13.05.2021 o godzinie 16:00.

Zaproszonym Gościem będzie Pan Tomasz SADOWSKI

Notka o Prelegencie:

Tomasz Sadowski jest doświadczonym menadżerem – wizjonerem. Kompetencje menadżerskie zbudował w oparciu o solidne przygotowanie specjalistyczne. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, jak również Wojskowej Akademii Technicznej. Odbył wiele szkoleń z zakresu bezpieczeństwa. Zawodowo od zawsze związany z obszarem cyberbezpieczeństwa, które jest jednocześnie jego pasją. Swoje doświadczenia zawodowe prezentuje na konferencjach, podczas wykładów akademickich lub szkoleń z zakresu bezpieczeństwa.

Od 14 lat pracuje w jednym z największych banków w Polsce. Przez wiele lat był odpowiedzialny za bezpieczeństwo nad systemami krytycznymi dla funkcjonowania banku. W ramach swoich zadań służbowych koordynuje oraz współpracuje w zakresie krajowym i międzynarodowym w obszarze reagowania na incydenty komputerowe. Certyfikowany pentester, przez lata przeprowadził lub koordynował ponad 100 rożnego rodzaju testów penetracyjnych. Członek Security Testing Teams w ECB (European Central Bank – Europejski Bank Centralny). Certyfikowany międzynarodowy audytor w obszarze IT. Problematyka Business Continuity Planning (BCP), czy zadania w zakresie analiz ryzyka są mu doskonale znane. Na co dzień prowadzi szereg projektów krajowych i międzynarodowych w obszarze cyberbezpieczeństwa, z udziałem sektora publicznego oraz komercyjnego.

W zakresie szeroko pojętej wymiany informacji o zagrożeniach cybernetycznych współpracuje z CSIRT – Computer Security Incident Response Team (w wymiarze krajowym i międzynarodowym), Europol, Policją, FBI, Związkiem Banków Polskich oraz różnymi grupami międzynarodowymi. Zajmuje się również kwestiami ochrony infrastruktury krytycznej.

Serdecznie Zapraszamy!
Koło Naukowe Studentów „STRATEGIA”

Link do spotkania (MS Teams): Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania