Dnia 24 lutego 2021 Koło Naukowe Studentów „STRATEGIA” z Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania WAT (działające przy Instytucie Organizacji i Zarządzania), zorganizowało pierwsze z cyklu spotkań online z menedżerami i przedsiębiorcami.

Gościem spotkania był Pan dr Kamil Gemra.

Opinie i wypowiedzi Studentów:

"Spotkanie z Panem dr. Kamilem Gemrą było dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem, które otworzyło mi oczy i pozwoliło spojrzeć na niektóre sprawy z zupełnie innej perspektywy. Biznes, giełda, praktyki, finanse, studia to tylko niektóre hasła, które zostały omówione podczas tego krótkiego spotkania. Ciekawe anegdoty, a przede wszystkim rady, które na pewno wykorzystam w mojej karierze zawodowej były dla mnie nieocenioną wiedzą, którą również uzyskałam podczas tej rozmowy. Na koniec zadałam dwa pytania: „skąd Pan czerpie motywację do działania?” oraz „co jest najtrudniejsze w prowadzeniu biznesu?”, a odpowiedź na nie była zwięzła, kompletna i satysfakcjonująca. Pierwsze spotkanie z cyklu spotkań z menedżerami to tylko początek nowej inicjatywy Koła Naukowego Studentów „STRATEGIA”, ale na pewno było miłym zaskoczeniem, które pokazało, że warto poświęcić swój czas na rozwój osobisty i poszerzenie wiedzy o bardzo ciekawe i przydatne informacje."

Renata Skórczyńska

"Spotkanie z Panem dr. Kamilem Gemrą było pod wieloma względami bardzo motywujące. Swoją charyzmatyczną prezentacją Prelegent zachęcił wielu uczestników do tego, by podjąć inicjatywę oraz zebrać potrzebne w naszej przyszłej karierze zawodowej praktyczne doświadczenie. Wszelkie wskazówki były inspiracją do stawiania sobie nowych wyzwań."

Anna Szalbot

"Dzięki spotkaniu z Panem dr. Kamilem Gemrą mogłam poznać wiele praktycznych wskazówek przydatnych w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy. Spotkanie zmotywowało mnie również do podjęcia nowych wyzwań."

Julia Szota

"Spotkanie z Panem dr. Kamilem Gemrą było bardzo ciekawym doświadczeniem. Pan doktor podzielił się swoim doświadczeniem zdobytym w czasie odbywania studiów, jak i po ich zakończeniu. W swojej prezentacji wyjaśnił, jak wiedza zdobyta na studiach i praktykach ukierunkowała jego karierę oraz podkreślał, jakie umiejętności są najważniejsze na dzisiejszym rynku pracy. Spotkanie zakończone było bogatą dyskusją, w której uczestniczyli członkowie Koła Naukowego Studentów „STRATEGIA” oraz zebrani goście. Dyskusja dotyczyła głównie sposobów wyróżnienia się na rynku pracy, ale nie zabrakło też pytań dotyczących głównych zainteresowań Pana doktora, a mianowicie giełdy. Organizowane przez KNS „STRATEGIA” cykliczne wydarzenie jest szansą dla Studentów WAT na zdobycie cennej wiedzy oraz zapoznanie się z różnymi profilami menedżerów i przedsiębiorców."

Sebastian Domański

Fot. dr Jacek Woźniak