W dn. 22 listopada 2021 r. odbył się Międzywydziałowy Turniej Wiedzy o Gospodarce i Zarządzaniu, zorganizowany przez Koło Naukowe Studentów „STRATEGIA” w ramach obchodów 70-lecia WAT. O zwycięstwo w rozgrywkach zawalczyło sześć drużyn. W pierwszej rundzie uczestnicy zmierzyli się z pytaniami z zakresu wiedzy o gospodarce i finansach, a w drugiej z zakresu wiedzy o zarządzaniu organizacjami. Do rundy finałowej przeszły trzy najlepsze drużyny, które odpowiadały na pytania z obu ww. kategorii.

Celem Międzywydziałowego Turnieju Wiedzy o Gospodarce i Zarządzaniu było inspirowanie Studentów oraz Doktorantów WAT do rozwoju zainteresowań naukowych związanych właśnie z gospodarką i zarządzaniem. W Turnieju mógł wziąć udział każdy Student oraz Doktorant, który w dn. 22 listopada 2021 r. miał status Studenta lub Doktoranta WAT.

Klasyfikacja Turniejowa jest następująca:

I miejsce – zespół Business Planerzy
Karolina Grochalska
Kinga Tkaczuk
Szymon Binda

II miejsce – zespół IMS
Iga Nowak
Michał Kobza
Szymon Wierzbicki

III miejsce – zespół Przeminęło z WATem
Karolina Witkowska
Monika Gęborys
Mateusz Brzuski

Pozostałe Zespoły, które wzięły udział w Turnieju:

Zespół aWATar
Aleksandra Majka
Maciej Pielaszkiewicz
Adam Durys

Zespół VATmeni
Przemysław Grzyb
Maciej Wróbel
Jakub Stępień

Zespół ŁeKuKli
Aleksandra Łepska
Mateusz Klimczuk
Daniel Kutyła

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów!