Zapraszamy na pierwsze Warsztaty Biznesowe dla Studentów, organizowane przez Koło Naukowe Studentów „STRATEGIA” z WAT oraz Studenckie Koło Naukowe Crowdfundingu z SGH.

Pierwsze spotkanie dotyczy problematyki Employer Brandingu i rekrutacji.

W trakcie warsztatu poruszone zostaną m.in. następujące zagadnienia:

1. Employer Branding – definicja, podstawowe założenia, przykłady działań.
  2. Rekrutacja – jak ewaluował proces rekrutacji na przestrzeni lat, jak wygląda dzisiaj proces pozyskiwania talentów do firm, Candidate Experience, przykłady działań.

Warsztat poprowadzi Agnieszka Newecka – od ponad 15 lat związana z obszarem HR (Human Resources). Na przestrzeni tego okresu pracowała zarówno w agencjach rekrutacyjnych, jak również w wewnętrznych działach HR dużych organizacji. Posiada doświadczenie zarówno w realizacji projektów rekrutacyjnych na rzecz klientów jak i do wewnętrznych struktur. Od 2014 roku pracuje w ASTEK Polska początkowo jako HR Business Partner, następnie HR Generalist, natomiast od początku 2022 została Managerem działu People&Culture, który odpowiada za komunikację, rekrutacje wewnętrzne oraz Employer Branding i CSR.

Miejsce spotkania: platforma MS Teams
Data: 12.05.2022
Godzina: 16:00 – 17:00
Link do spotkania: Kliknij!